Usługi Ksero

Wizytówki

Wykorzystując nasz potencjał oraz w pełni nowoczesny park maszyn, możemy zaoferować Państwu wyjątkowe wizytówki.
Pamiętać należy, że wizytówka jest tym elementem naszego wizerunku, który reprezentuje nas przed osobami, na kontaktach z którymi nam zależy. Dlatego szczególnie istotne jest, by wizytówka była wykonana starannie, z wysokiej jakości materiałów.
W Multikop przygotujesz wizytówki w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb, wykonane zgodnie z Twoim projektem lub wedle koncepcji naszych grafików. W swojej ofercie posiadamy wizytówki w wielu formatach i kolorach, wykonane na papierze o urozmaiconej gramaturze, z wykorzystaniem różnorodnych podłoży – kredowej, satynowej czy offsetowej.

Zadbaj o swój wizerunek i skorzystaj z oferty Multikop!

 

Oprawa prac

W zakres usług Multikop wchodzi również staranna oprawa prac. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów, które sprawią, że przygotowane oprawy, zarówno miękkie (bindowane), jak i twarde (płócienne), są niezwykle estetyczne i trwałe. Posiadamy szeroką gamę wzorów okładek oraz dostępnych kolorów – z napisami i bez. Na życzenie zamawiającego przygotujemy także nietypowe oprawy prac. W razie potrzeby istnieje także możliwość oprawy prac na miejscu.

W ramach tej usługi przygotujemy dla Państwa estetyczne:

  • oprawy prac magisterskich
  • oprawy prac dyplomowych
  • oprawy dokumentacji, raportów
  • inne oprawy na życzenie klienta