Ksero A4 do A0, wizytówki, druk i oprawa prac

Wykorzystując nasz potencjał oraz w pełni nowoczesny park maszyn możemy zaoferować naszym klientom profesjonalne usługi ksero.
W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, nowoczesne urządzenia, które pozwalają na tworzenie wydruków ksero nie odbiegających wyglądem od oryginału.

 

Wizytówki

Jedną z naszych propozycji jest ksero wizytówek. Pamiętać należy, że tego rodzaju materiały reklamowe są elementem naszego wizerunku reprezentującym nas przed osobami, na których nam zależy. Dlatego szczególnie istotne jest, by wizytówka była wykonana starannie, z wysokiej jakości materiałów.

W Multikop przygotujesz wizytówki w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb, wykonane zgodnie z Twoim projektem lub wedle koncepcji naszych grafików. W swojej ofercie posiadamy wizytówki w wielu formatach i kolorach, wykonane na papierze o urozmaiconej gramaturze, z wykorzystaniem różnorodnych podłoży – kredowej, satynowej czy offsetowej.

Zadbaj o swój wizerunek i skorzystaj z oferty Multikop!

 

Oprawa prac

W zakres usług Multikop wchodzi również staranna oprawa prac. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów, które sprawią, że przygotowane wersje zarówno miękkie (bindowane), jak i twarde (płócienne), są niezwykle estetyczne i trwałe. Posiadamy szeroką gamę wzorów okładek oraz dostępnych kolorów – z napisami i bez. Na życzenie zamawiającego przygotujemy także nietypowe oprawy prac. W razie potrzeby istnieje także możliwość wykonania ich na miejscu.

W ramach tej usługi przygotujemy dla Państwa estetyczne oprawy prac:

  • magisterskich
  • dyplomowych
  • dokumentacji, raportów
  • inne oprawy na życzenie klienta

 

Druk na płótnie i na szkle

Z myślą o osobach, którym zależy na oryginalnej dekoracji proponujemy profesjonalny druk na płótnie. Oryginalna grafika w takiej formie z pewnością doda charakteru każdemu wnętrzu.

Druk na płótnie sprawi, że zdjęcia lub grafiki będą wyglądały jak ręcznie namalowany obraz.

Ponadto w naszej bydgoskiej firmie wykonujemy wyjątkowy druk na szkle. Przeniesienie wybranego motywu na tego rodzaju materiał nadaje spektakularny efekt. Dzięki temu motyw wykonany na szkle świetnie prezentuje się na przykład w firmach jako element skutecznej reklamy.