O nas

Multikop Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy od kilkunastu lat specjalizuje się w dostawach i serwisie cyfrowej techniki biurowej- kopiarki, plotery, drukarki. Jesteśmy wiodącą firmą w województwie kujawsko-pomorskim dostarczającą systemowych rozwiązań zarządzania dokumentami. Jako partner firm: RICOH POLSKA, CANON POLSKA zapewniamy dostęp do nowoczesnych kserokopiarek wielofunkcyjnych cyfrowej technologii gwarantującej naszym klientom dostęp do innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie techniki biurowej.
Naszym celem jest doradztwo w dopasowaniu do potrzeb użytkownika sprzętu biurowego oraz minimalizowanie kosztów poprzez określenie strategii zarządzania wydrukami i dokumentami. Wdrażamy programy służące od minimalizowania kosztów związanych z wytwarzaniem dokumentów. Współpracę w tym zakresie oparliśmy z firmą SYGNITY. Proponujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie systemu opartego na nowych, wielofunkcyjnych cyfrowych urządzeniach technologii kolorowej instalowanych przez firmę MULTIKOP Sp. z o.o. oraz wdrażaniu pakietu oprogramowania pozwalającego na optymalizację każdego z procesów.
Gwarantujemy Państwu także współpracę w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, dostawę oryginalnych materiałów eksploatacyjnych oraz fachowe doradztwo naszych handlowców i wykwalifikowanej kadry technicznej.
Innowacyjnymi programami służącymi do kontroli kosztów oraz zarządzaniem dokumentami i wdrażanymi przez naszą firmę są UniFlow i Therefore firmy CANON oraz Printoscope firmy SYGNITY.