Dział Serwisowy

Naprawa i serwis kopiarek, ploterów, urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek

Nasza firma nie ogranicza się jedynie do sprzedaży urządzeń biurowych różnego typu. Działalność Multikop obejmuje także serwis ploterów, urządzeń wielofunkcyjnych oraz innego sprzętu dostępnego w naszej ofercie. Dbamy o to, aby naprawa kserokopiarek, ploterów, urządzeń wielofunkcyjnych i innych przebiegała sprawnie i możliwie szybko. Przyjmujemy zgłoszenia z terenu całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem Bydgoszczy i okolic.

W Multikop zapewniamy profesjonalne podejście do każdej naprawy kopiarek, ploterów oraz drukarek. Zależy nam na szybkiej realizacji zlecenia. Zespół specjalistów w jak najkrótszym czasie podejmuje się diagnostyki oceniając rodzaj i skalę problemu. Dysponujemy sprawnym parkiem maszynowym, a w magazynie stale przechowujemy części zamienne i materiały eksploatacyjne, co pozwala nam dokonać naprawy w bardzo krótkim czasie. Stosujemy oryginalne rozwiązania producenckie, co zwiększa żywotność urządzenia.

Zależy nam na szybkiej reakcji. Nasz serwis szybko dociera na miejsce. Staramy się przeprowadzić czynności serwisowe na miejscu. Jeśli jednak awaria jest poważna, może zaistnieć konieczność zabrania sprzętu do czasu usunięcia usterki.